Udrażnianie kanalizacji

Zapchana kanalizacja nie tylko znacznie ogranicza komfort korzystania z mieszkania, ale też jest potencjalną przyczyną rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych. Kiedy pojawi się taki problem, konieczne jest przepychanie rur. Nie zawsze wystarczy samodzielne udrożnianie rur kanalizacyjnych przy pomocy sprężyny. Gdy niedrożność pojawia się w trudno dostępnym miejscu, konieczna jest pomoc fachowca. Nasze przedsiębiorstwo remontowo-budowlane z Gliwic świadczy również usługi z zakresu usuwania niedrożności kanalizacji. Profesjonalnie wykonujemy płukanie i przepychanie rur oraz udrażnianie kanalizacji.

Posiadamy niezbędny sprzęt do czyszczenia rur. Dlatego nasze narzędzia idealnie sprawdzą się do udrażniania rur o mocnej konstrukcji, a także przepychania umywalek, pionów kanalizacyjnych, misek ustępowych, odwodnień dachowych i odpływów podłogowych.
Mechaniczne przepychanie rur odbywa się przy użyciu spirali elektrycznej. Przede wszystkim nasza przepycharka ma specjalnie hartowane spirale czyszczące o Ø 8, 16, 22 mm o dużej giętkości, które umożliwiają posuw w rurach o średnicy 20-150mm. Ponadto cicho pracujący i bardzo mocny silnik kondensatorowy z dużym momentem obrotowym (750 W, prawe- i lewe obroty) pozwala nam szybko i sprawnie usunąć każdą awarię.

RemBud udrażnianie kanalizacji ​Rothenberger R650

Rothenberger R650 - maszyna do czyszczenia rur Ø 20 - 150 mm. Mobilne i jednocześnie profesjonalne urządzenie. Kompaktowa, solidna i potężna maszyna do najtrudniejszych zatorów w rurach.
Obszar zastosowań: Zwarta, mocna budowa i duża zdolność udrożnienia rur, również zatkanych bardzo twardymi zanieczyszczeniami. Idealnie nadaje się do czyszczenia przyłączy kanalizacyjnych do budynków, jak również prac wymagających kruszenia osadów lub cięcia korzeni. 

Profesionalne urządzenie do udrażniania kanalizacji z akcesoriami do stosowania w najtrudniejszych warunkach.
Jeśli problem z niedrożną kanalizacją pojawi się w późnych godzinach nocnych lub w dniu wolnym od pracy, z pomocą przyjdzie
całodobowe pogotowie techniczne ! 
Nasi specjaliści wykonują przepychanie rur oraz udrażnianie kanalizacji o każdej porze dnia i nocy. Gwarantujemy szybkie i fachowe rozwiązanie problemu.