Udrażnianie kanalizacji

Zapchana kanalizacja nie tylko znacznie ogranicza komfort korzystania z mieszkania, ale też jest potencjalną przyczyną rozwoju drobnoustrojów chorobotwórczych. Kiedy pojawi się taki problem, konieczne jest przepychanie rur. Nie zawsze wystarczy samodzielne udrożnianie rur kanalizacyjnych przy pomocy sprężyny. Gdy niedrożność pojawia się w trudno dostępnym miejscu, konieczna jest pomoc fachowca. Nasze przedsiębiorstwo remontowo-budowlane z Gliwic świadczy również usługi z zakresu usuwania niedrożności kanalizacji. Profesjonalnie wykonujemy płukanie i przepychanie rur oraz udrażnianie kanalizacji.

Posiadamy niezbędny sprzęt do czyszczenia rur. Dlatego nasze narzędzia idealnie sprawdzą się do udrażniania rur o mocnej konstrukcji, a także przepychania umywalek, pionów kanalizacyjnych, misek ustępowych, odwodnień dachowych i odpływów podłogowych.

Nasza usługa udrażniania kanalizacji łączy niezawodność i efektywność dzięki zaawansowanym narzędziom, takim jak WUKO Herkules 1750 i Rothenberger R650. Pozwalają nam w sprawny sposób udrożnić nawet najbardziej zatkaną kanalizację. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom maksymalne komfort i bezproblemową eksploatację kanalizacji.  Nasze usługi to gwarancja skuteczności i profesjonalizmu, który z pewnością spełni wszystkie wymagania naszych klientów.

WUKO Herkules 1750 do udrażniania kanalizacji, który wykorzystuje wodę pod wysokim ciśnieniem do usuwania zatorów i zanieczyszczeń z rur. Woda ta niszczy i usuwa zatory, a także pomaga usunąć zanieczyszczenia z rur. Dzięki WUKO , nasze usługi udrażniania kanalizacji są szybkie i skuteczne, co pozwala naszym klientom cieszyć się bezproblemową eksploatacją swojej instalacji.

Parametry techniczne:
- pompa ciśnienie robocze:
- 175 bar 50 l / min
- silnik benzynowy 23 KM
- z rozrusznikiem Briggs & Stratton
- 3 tłokowa ceramiczna pompa INTERPUMP

​​WUKO Herkules 1750
RemBud udrażnianie kanalizacji ​Rothenberger R650

Rothenberger R650 - maszyna do czyszczenia rur Ø 20 - 150 mm. Mobilne i jednocześnie profesjonalne urządzenie. Kompaktowa, solidna i potężna maszyna do najtrudniejszych zatorów w rurach.
Obszar zastosowań: Zwarta, mocna budowa i duża zdolność udrożnienia rur, również zatkanych bardzo twardymi zanieczyszczeniami. Idealnie nadaje się do czyszczenia przyłączy kanalizacyjnych do budynków, jak również prac wymagających kruszenia osadów lub cięcia korzeni. 

Mechaniczne przepychanie rur odbywa się przy użyciu spirali elektrycznej. Przede wszystkim nasza przepycharka ma specjalnie hartowane spirale czyszczące o Ø 8, 16, 22 mm o dużej giętkości, które umożliwiają posuw w rurach o średnicy 20-150mm. Ponadto cicho pracujący i bardzo mocny silnik kondensatorowy z dużym momentem obrotowym (750 W, prawe- i lewe obroty) pozwala nam szybko i sprawnie usunąć każdą awarię.

Profesionalne urządzenie do udrażniania kanalizacji z akcesoriami do stosowania w najtrudniejszych warunkach.
Jeśli problem z niedrożną kanalizacją pojawi się w późnych godzinach nocnych lub w dniu wolnym od pracy, z pomocą przyjdzie
  całodobowe pogotowie techniczne !

Nasi specjaliści wykonują przepychanie rur oraz udrażnianie kanalizacji o każdej porze dnia i nocy. Gwarantujemy szybkie i fachowe rozwiązanie problemu.