Pogotowie kanalizac​yjne i technic​​zne - firma ​​​REM-BUD

Firma „REM-BUD” to przedsiębiorstwo remontowo-budowlane ukierunkowane na obsługę wspólnot mieszkaniowych, które funkcjonuje na krajowym rynku od października 2003 roku. Świadczymy również usługi jako pogotowie kanalizacyjne i techniczne. Wykonujemy profesjonalne czyszczenie kanalizacji oraz usuwamy awarie na terenie Gliwic. Na początku naszymi głównym zleceniodawcą byli Zarząd Budynków Miejskich oraz wspólnoty mieszkaniowe. Z początkiem 2004 roku nasza oferta została poszerzona o całodobową obsługę techniczną nieruchomości w branży budowlanej dla ZBM i TBS w Gliwicach – ROM-1, ROM-2, ROM-3 oraz zarządców wspólnot mieszkaniowych. W 2005 roku rozpoczęliśmy współpracę ze wspólnotami mieszkaniowymi oraz zarządcami wspólnot mieszkaniowych, które były zainteresowane całodobowym serwisem. Wśród naszych zleceniodawców znalazły się:

  • Rejon Obsługi Mieszkańców ROM - 1, ROM - 2, ROM - 3 (ZBM I TBS Gliwice)
  • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "ARD - DOM" w Gliwicach
  • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "DOMENA" w Gliwicach
  • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "BIAŁOWĄS w Gliwicach
  • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "KADAR" w Gliwicach
  • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "LOKUM" w Gliwicach
  • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych PKP w Katowicach

Firma jest ubezpieczona polisą „WARTA MIŚ" w WARTA S.A. Dzięki niej gwarantujemy pełną ochronę interesów osób trzecich oraz inwestora.

Techniczna obsługa budynków – nasze cele

Naszymi celami nadrzędnymi są zadowolenie klientów oraz satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Przyjmujemy różne zlecenia – od udrażniania rur, przez czyszczenie kanalizacji i przeglądy instalacji gazowych oraz instalacji elektrycznych, po obsługę techniczną budynków. Do każdego podchodzimy z jednakową starannością i zaangażowaniem. Pracujemy o każdej porze dnia i nocy, zapewniając naszym zleceniodawcom niezawodną realizację usług. Zgłoszone awarie kanalizacji usuwamy przez 24 godziny na dobę. Staramy się doradzać najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla nas nie ma zleceń lepszych i gorszych, podejmujemy wszystkich niezależnie od ich złożoności. Nasze pogotowie kanalizacyjne pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i wielkim firmom. Pracujemy na terenie Gliwic  i w jej okolicach.

Jak działamy?

Świadcząc usługi jako pogotowie kanalizacyjne i pogotowie techniczne, zawsze jesteśmy otwarci i życzliwi dla naszych Klientów. Mamy niezbędne doświadczenie, wykształcenie kierunkowe oraz uprawnienia i licencje. Tworzymy sympatyczną, partnerską atmosferę. Pracę organizujemy w formie zadaniowej, dzięki czemu jej efektywność jest najwyższa, a ergonomia zrównoważona. Stawiamy na długofalową współpracę, dlatego usługi wyceniamy rzetelnie, zgodnie z rzeczywistymi kosztami. Usuwając awarie kanalizacji czy świadcząc pomoc techniczną, stosujemy najnowsze technologie. Przestrzegamy wszelkich norm i przepisów prawa, a w każdym przypadku stosujemy zasady etyki pracy. Nie „przebieramy” w ofertach. Jeśli pozwala nam na to czas, a zadane leży w granicach naszych możliwości, pomagamy każdemu – bez względu na to, czy jest to wielka instytucja, czy klient indywidualny. Pracujemy w trybach: jednorazowym, okresowym, ciągłym. Podejmujemy zlecenia zarówno na jednostkowe płukanie kanalizacji, jak i na wiele usług. Wykonywane przez nas prace w całości są ubezpieczone Polisą OC.
Współpracujemy z wieloma rzetelnymi i sprawdzonymi firmami, kontrahentami oraz dostawcami.

Zakres naszych usług obejmuje m.in. płukanie kanalizacji, przeglądy i kontrole budowlane, usuwanie sopli i śniegu z budynków oraz całodobowe pogotowie techniczne. Więcej informacji o usługach można znaleźć na pozostałych zakładkach naszej strony internetowej.