Całodobowe pogotowie techniczne

Każda nieruchomość powinna być regularnie poddawana dozorowi oraz konserwacji. Zdarza się jednak, że pomimo przestrzegania reżimu kontrolno-konserwacyjnego pojawiają się usterki oraz awarie kanalizacji lub instalacji elektrycznej. Mogą one zakłócić spokojne korzystanie z budynku, mieszkania i urządzeń elektrycznych czy gazowych. 

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo użytkownikom budynków, prowadzimy całodobowe pogotowie techniczne i pogotowie kanalizacyjne. Wszystkie przedmioty, dla których wykonujemy usługi konserwacyjne, są objęte ochroną naszego pogotowia 24h/dobę, 365 dni w roku. Dzięki temu odbiorcy, którzy korzystają z naszych usług konserwacyjnych, bez dodatkowych opłat otrzymują także możliwość skorzystania z usług pogotowia technicznego! Gdy zostanie zgłoszona awaria, dyżurna ekipa serwisowa dojedzie do miejsca zgłoszenia i przystąpi do usunięcia i zabezpieczenia miejsca awarii. 
O wszystkich wykonywanych czynnościach powiadamiamy administratora lub osobę zgłaszającą. Gdy zajdzie konieczność odłączenia z eksploatacji części instalacji, użytkownicy zostaną o tym poinformowani. Nasze pogotowie techniczne zapewnia wsparcie w każdej sytuacji, która wymaga natychmiastowej interwencji. zgłoszenia i przystąpi do usunięcia i zabezpieczenia miejsca awarii.

Z​askoczyło Cię jakieś zdarzenie lub awaria?
Musisz pilnie wezwać elektryka, hydraulika czy instalatora?

J​eżeli potrzebujesz szybkiej i nagłej pomocy – zadzwoń do nas! Na Twoje zgłoszenie czeka całodobowe pogotowie techniczne! W zakres naszych prac wchodzą m.in.: czyszczenie kanalizacji, przeglądy instalacji gazowych, elektrycznych oraz przeglądy budowlane. Jeżeli Twoje zlecenie nie jest pilne, napisz do nas wiadomość, opisując krótko zagadnienie (złożenie oferty, opinia, ekspertyza + dziedzina, której dotyczy usługa). Pracownicy działu koordynacji szybko skierują do Ciebie odpowiedniego specjalistę lub służbę. Całodobowe pogotowie techniczne w Gliwicach zapewni pomoc w każdej sytuacji.

  • Dyspozytor pogotowia:
    tel.: 502 212 512