> O-firmie

Pogotowie kanalizacyjne i techniczne – o firmie REM-BUD

Firma „REM-BUD” to przedsiębiorstwo remontowo-budowlane ukierunkowane na obsługę Wspólnot Mieszkaniowych, które funkcjonuje na krajowym rynku od października 2003 roku. Świadczymy również usługi jako pogotowie kanalizacyjne oraz pogotowie techniczne.

Na początku naszymi głównym zleceniodawcą był Zarząd Budynków Miejskich oraz Wspólnoty mieszkaniowe. Z początkiem 2004 roku nasza oferta została poszerzona o całodobową obsługę techniczną nieruchomości w branży budowlanej dla ZBM i TBS w Gliwicach – ROM-1, ROM-2, ROM-3 oraz Zarządców Wspólnot Mieszkaniowych. Od 2005 roku rozpoczęliśmy współpracę z zainteresowanymi całodobowym serwisem Wspólnotami Mieszkaniowymi oraz Zarządcami Wspólnot Mieszkaniowych, między innymi:

 • Rejon Obsługi Mieszkańców ROM - 1, ROM - 2, ROM - 3 (ZBM I TBS Gliwice)
 • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "ARD - DOM" w Gliwicach
 • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "DOMENA" w Gliwicach
 • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "BIAŁOWĄS w Gliwicach
 • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "KADAR" w Gliwicach
 • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych "LOKUM" w Gliwicach
 • Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych PKP w Katowicach
Firma jest ubezpieczoną polisą "WARTA MIŚ" w WARTA S.A., Dzięki czemu gwarantujemy pełną ochronę interesów osób trzecich oraz inwestora.

 

Obsługa techniczna budynków – nasze cele

 • Naszym celem nadrzędnym jest zadowolenie klientów oraz satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Przyjmujemy różne zlecenia – od udrażniania rur, przez przeglądy instalacji gazowych i instalacji elektrycznych, po obsługę techniczną budynków. Do każdego zlecenia podchodzimy z jednakową starannością i zaangażowaniem. Pracujemy o każdej porze dnia i nocy, zapewniając naszym zleceniodawcom komfort i wygodę. Zlecenia z zakresu naprawy kanalizacji przyjmujemy 24 godziny na dobę. Staramy się doradzać najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla nas nie ma zleceń lepszych i gorszych, podejmujemy wszystkich niezależnie od ich złożoności. Pomagamy zarówno osobom prywatnym jak i wielkim firmom.
 • Pracujemy na terenie Gliwic i w jej okolicach.

 

Pogotowie techniczne – jak działamy?

 • Świadcząc usługi jako pogotowie techniczne, zawsze jesteśmy otwarci i życzliwi dla naszych Klientów. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wykształcenie kierunkowe oraz niezbędne uprawnienia i licencje. Tworzymy sympatyczną, partnerską atmosferę. Pracę organizujemy w formie zadaniowej, dzięki czemu efektywność pracy jest najwyższa, a ergonomia zrównoważona. Stawiamy na długofalową współpracę, dlatego nasze usługi wyceniamy rzetelnie, zgodnie z rzeczywistymi kosztami. W naszej pracy stosujemy najnowsze technologie, przestrzegamy wszelkich norm i przepisów prawa, w każdym przypadku stosujemy zasady etyki pracy. Nie „przebieramy” w ofertach. Jeśli pozwala nam na to czas i jest to w granicach naszych możliwości, pomagamy każdemu, bez względu na to, czy jest to wielka instytucja, czy klient indywidualny. Pracujemy w trybach: jednorazowym, okresowym, ciągłym. Podejmujemy zlecenia polegające na wykonaniu zarówno jednej, jak i wielu usług. Gwarantujemy, że wykonywane przez nas prace w całości ubezpieczone są Polisą OC.
 • Współpracujemy z wieloma rzetelnymi i sprawdzonymi firmami, kontrahentami oraz dostawcami.

Zakres naszych usług obejmuje m.in. udrażnianie kanalizacji, przeglądy i kontrole budowlane, usuwanie sopli i śniegu z budynków oraz całodobowe pogotowie techniczne. Więcej o naszych usługach znajdą Państwo na pozostałych zakładkach naszej strony internetowej.

 

Flota