> Monitoring-kanalizacji

Monitoring CCTV kanalizacji

W celu określeniu stanu technicznego kanalizacji jak również poprawności wyczyszczenia kanalizacji szczególnie zaleca się wykonanie monitoringu. Pozwoli to na szybką diagnozę w celu wyeliminowania awarii na sieci. Inspekcję rur o mniejszych średnicach przeprowadzamy przy użyciu kamer wpychanych przy użyciu włókna szklanego z zatopionymi we wnętrzu przewodami. Przy użyciu tych kamer można wykonać inspekcję rur w budynkach, z dużą ilością łuków, poznać przyczyny awarii. Miniaturową głowicę z wbudowaną kamerą kolorową i własnym oświetleniem LED można wprowadzać w rury już od 35 mm średnicy (na odcinkach prostych). Kamera bez trudu pokonuje kolana 90 stopni w rurach DN100 - 150 mm.

Monitoring kanalizacji sprawdza się wszędzie tam, gdzie wystąpił zator – dzięki niemu można szybko i sprawnie odnaleźć źródło problemu. Świadcząc usługi wykorzystujemy jedynie najlepszej klasy urządzenia, które pozwalają nam dotrzeć w praktycznie każde miejsce. Nowoczesne kamery zapewniają wysoką jakość obrazu a więc stwarzają możliwość znalezienia właściwego rozwiązania.

Sposób przeprowadzenia usługi umożliwia szybkie i bezinwazyjne lokalizowanie uszkodzeń i usterek rurociągu, co w dalszej kolejności ułatwia podjęcie trafnych decyzji o sposobie i terminie podjęcia prac modernizacyjno-naprawczych.